«چرا از هر قومی گروهى كوچ نمى‏كنند تا در دين آگاهى يابند و قوم خود را هنگامى كه به سوى آنان بازگشتند ، بيم دهند ؟»  سوره توبه / آیه 122

 

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه استان حجت الاسلام علی عباسی مدیرحوزه علمیه قزوین به همراه مدیرروابط عمومی وحوزه ریاست مرکز مدیریت حوزه علمیه استان با حضور در خبرگزاری فارس با مدیر خبرگزاری وکارکنان این رسانه دیدار واز نزدیک در جریان اطلاع رسانی اخبار وبرنامه های حوزه علمیه قزوین آشنا شدند.
در این بازدید حجت الاسلام عباسی اطلاع رسانی وکار خبر رسانی را در عصر حاضر با اهمیت دانست وگفت:
امروز اطلاع رسانی صحیح توسط رسانه های مکتوب وخبر گزاری ها امری بسیار با اهمیت شمرده شده وکار سخت وطاقت فرسایی است.
مدیر حوزه علمیه قزوین تصریح کرد:
اخبار صحیح در رسانه ها وخبر گزاری ها امری باید مهم شمرده شده واصحاب رسانه تلاش نمایند که بتوانند بیشتر خبرهای صحیح را به مردم انتقال داده که خوشبختانه امروز رسانه ها وخبرگزاری های استان در این زمینه در انتقال اخبار صحیح فعال هستند که جای قدردانی است.
حجت الاسلام عباسی خبرگزاری فارس را یکی از خبرگزاری های فعال وتاثیر گزار در عرصه اخبار واطلاع رسانی دانست وبیان داشت:
خبرگزاری فارس یکی از رسانه های فعال وتاثیر گزاری در کشور ودر استان می باشدکه آن طور که بنده رصد می کنم برنامه ها واخبار مدارس علمیه استان به خوبی در این خبرگزاری مشهود است که جای قدردانی است.
حجت الاسلام عباسی به ظرفیت بالای حوزه علمیه استان اشاره وبیان داشت:
حوزه علمیه قزوین امروز در استان از ظرفیتهای بالایی در کشور برخوردار بوده واساتید ارزشمند وتوانمندی در حوزه مشغول به تدریس می باشندکه حتی در شبکه استانی به عنوان کارشناس بعضی مناسبتها از آنها استفاده می نمایند.
مدیر حوزه علمیه قزوین تصریح کرد:
در پذیرش طلاب حوزه های علمیه به دلیل کمبود فضای آموزشی امکان پذیرش در سالهای قبل نبود ولی امیدواریم با تعامل وهمکاری بین حوزه علمیه قزوین وخیرین بتوانیم فضا های آموزشی بیشتری برای طلاب علاقمند به دروس حوزوی قرار دهیم.
این مسئول خاطرنشان کرد:
در مدیریت جدید برنامه های زیادی جهت ارتقا علمی طلاب با هماهنگی بین معاونتها برقرار نمودیم که منشا تاثیرگزاری در حوزه علمیه استان خواهدشد.
حجت الاسلام عباسی به تاکیدات ارزشمند امام جمعه قزوین نسبت به امر پژوهشی در حوزه علمیه استان اظهارداشت:
در این بخش نیز اولویت جدی ما در رابطه با امر پژوهشی در مدارس علمیه استان بوده که در این زمینه با تشکیل جلسات با مسئولین این بخش برنامه های تاثیرگزاری خواهیم داشت.
سپس حجت الاسلام افشار مدیر روابط عمومی حوزه علمیه استان قزوین با سپاس از مدیر خبرگزاری فارس (مهندس ضرغامی ) وهمکاران وی گفت:
آقای ضرغامی وهمکاران وی در این خبرگزاری توانسته این رسانه را به یکی از خبرگزاری های فعال در کشور معرفی نماید که جای قدردانی است.
حجت الاسلام افشار از انعکاس به موقع برنامه های حوزه علمیه در این رسانه قدردانی نمود.
سپس مهندس علی ضرغامی (مدیر خبرگزاری فارس ) گزارشی از فعالیتهای این خبرگزاری در استان ارائه داد.
در پایان این بازدید مدیر حوزه علمیه قزوین با حضور در بخش تحریریه با خبرنگاران وسردبیر ان این رسانه دیدار کردند .

حدیث روز

مطالب پربازدید

ورود به سایت

پیوندها

آمار بازدیدکنندگان

بازدید امروز :13
بازدید روز گذشته :16
بازدید این هفته :60
بازدید این ماه :63
مجموع آمار بازدید ها :37294