«چرا از هر قومی گروهى كوچ نمى‏كنند تا در دين آگاهى يابند و قوم خود را هنگامى كه به سوى آنان بازگشتند ، بيم دهند ؟»  سوره توبه / آیه 122

 

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه استان قزوین مهندس ابوالفضل معصومی فر (مدیر کل صدا وسیمای مرکز قزوین ) به همراه معاونت اطلاعات واخبار صدا وسیمای استان ،مدیر تولید ومشاور مدیر کل صدا وسیما با حضور درمرکز مدیریت حوزه علمیه استان با حجت الاسلام عباسی (مدیر حوزه علمیه استان ) دیدار کردند.
در این دیدار مهندس معصومی فر ضمن تبریک این انتصاب شایسته گفت:
امیدواریم با مدیریت شما در حوزه علمیه این شهر مینودری شاهد رشد وتوسعه بیشتر مدارس علمیه وتعامل بیشتر با شبکه استانی در زمینه های مختلف باشیم.
مدیر کل صدا وسیمای مرکز قزوین حوزه علمیه قزوین را یکی از حوزه های مهم وتاثیر گزار چه قبل از انقلاب وچه بعد از انقلاب اسلامی دانست وبیان داشت:
حوزه علمیه این استان توانسته علما وفرهیختگان حوزوی وعلمی را به نظام مقدس جمهوری اسلامی معرفی نماید.
مهندس معصومی فر بیان داشت:
حوزه علمیه قزوین علمای نام آوری در خود تربیت نموده که آوازه جهانی دارند واین می طلبد که بتوانیم آثار وتولیدات فاخردر کمال هنرمندانه در این شبکه تولید نماییم که می تواند برای نسل نوجوان وجوان ما که با شیوه وزندگی این بزرگان هنوز آشنایی ندارند تاثیر گزار باشد.
مهندس معصومی فر خاطرنشان کرد:
شبکه استانی می تواند کارهای مختلفی در زمینه شناسایی بیشتر علما که به درود حیات گفتند که نمونه آن مرحوم آیت الله سامت ،شیخ مجتبی قزوین ،آیت الله زرآبادی ودیگر بزرگان که شبکه استانی این آمادگی را دارد که بتواند با تامین منابع این آثار فاخر را تولید نماید.
مدیر کل صدا وسیمای مرکز قزوین به ساخت مستند مرحوم آیت الله شالی اشاره وافزود:
امیدواریم با حمایت نمایندگان مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی ودیگر مسئولین بتوانیم فیلم مستند مرحوم شالی که از علمای مطرح وارزشمند این استان می باشد را در شبکه استانی تهیه وآن را پخش نماییم.
مدیر کل صدا وسیمای مرکز استان از حضور اساتید حوزه علمیه وهمچنین حجت الاسلام عباسی در برنامه های مختلف شبکه استانی قدردانی نمود.
مهندس معصومی فر به تعامل بیشتر حوزه علمیه با صدا وسیما اشاره وگفت:
خوشبختانه تعامل این دونهاد در زمینه های مختلف بیشتر شده که امیدواریم با حضور شما وبرگزاری هم اندیشی با کارشناسان رسانه وحوزه علمیه این روند را افزایش دهیم.
سپس حجت الاسلام علی عباسی (مدیر حوزه علمیه قزوین ) ضمن قدردانی از تلاشهای ارزشمند مدیر کل صدا وسیما ی مرکز استان وهمکاران وی در این رسانه گفت:
خوشبختانه شبکه استانی مرکز قزوین برنامه ها واخبار حوزه علمیه را به خوبی انعکاس داده که جای تشکر است.
حجت الاسلام عباسی به انعکاس بیشتر صدا وسیما در رابطه با حوزه علمیه بیان داشت:
صدا وسیما یک رسانه تاثیر گزارومهمی در نظام مقدس جمهوری اسلامی محسوب شده که حتی امام خمینی (ره) ومقام معظم رهبری در این باره بیانات ارزشمندی دارند.
مدیر حوزه علمیه استان به شناساندن بیشتر مدارس علمیه از طریق شبکه استانی مرکز قزوین خاطرنشان کرد:
در این استان مدارس علمیه قدیمی داریم که هنوز برای مردم به خصوص نسل نوجوان وجوان ناشناخته مانده که رسانه استانی می تواند با تولید هنرمندانه به بهتر شناخته شدن این مدارس کمک زیادی نماید.
در پایان این دیدار نیز حجت الاسلام افشار (مدیر روابط عمومی حوزه علمیه قزوین ) وحجت الاسلام نوروزی (معاون آموزش مرکز مدیریت حوزه علمیه استان ) از همکاری خوب شبکه استانی با حوزه علمیه قدردانی نمودند.

حدیث روز

مطالب پربازدید

ورود به سایت

پیوندها

آمار بازدیدکنندگان

بازدید امروز :13
بازدید روز گذشته :16
بازدید این هفته :60
بازدید این ماه :63
مجموع آمار بازدید ها :37294