«چرا از هر قومی گروهى كوچ نمى‏كنند تا در دين آگاهى يابند و قوم خود را هنگامى كه به سوى آنان بازگشتند ، بيم دهند ؟»  سوره توبه / آیه 122

 

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه استان دکتر داوود محمدی نماینده محترم مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی به همراه حاج یحیی رحیم لو (رئیس شورای شهرستان قزوین ) با حضور در مرکز مدیریت علمیه استان با حجت الاسلام عباسی دیدار کردند.
در این دیدار دکتر محمدی ضمن تبریک این انتصاب به وضعیت استان با سایر استانهای دیگر از نظر اقتصادی ،سیاسی وفرهنگی اشاره و گزارشی را ارائه نمود.
دکتر محمدی تصریح کرد:
خوشبختانه با هماهنگی وهمدلی که بین مدیران دستگاهای اجرایی استان ونمایندگان مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی است در تلاش هستیم که بیشتر به توسعه وپیشرفت این استان همت گماریم.
نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی به جایگاه ارزشمند حوزه علمیه قزوین در کشور ودر استان اشاره وبیان داشت:
حوزه علمیه قزوین در کنار دیگر مراکز علمی حوزوی در فراگیری معارف از سابقه ای درخشان وافتخار آمیز برخوردار است ویکی از افتخارات حوزه علمیه این است که توانسته فرزانگان و علمای مطرح در کشور معرفی نماید که جای شکر گزاری است.
دکتر محمدی رسیدگی بیشتر به مدارس علمیه را با اهمیت دانست وبیان داشت:
امروز مدارس علمیه در قزوین به یک نگاه جدی برخوردار بوده وتوجه بیشتر به این مدارس از اولویتهای جدی نمایندگان شما در مجلس شورای اسلامی می باشد.
سپس رحیم لو شوراي شهر اقباليه ورئیس شورای اسلامی شهرستان قزوين ضمن اشاره به انتصاب حجت الاسلام عباسی به عنوان مدیر حوزه علمیه قزوین گفت:
در معارفه شما حضور چشمگیر مردم از همه قشر حضور داشتند که این نشان دهنده این است که مردم استان به شما علاقه مند بوده وشما ارتباط بسیار نزدیکی با آحاد مردم به خصوص نسل نوجوان وجوان دارید.
رئیس شورای شهرستان قزوین خاطرنشان کرد:
انتظاری که مردم استان از شما دارند این است که بتوانید با درایت وتدبیر خود تحول بزرگی در حوزه های علمیه انجام دهید.
رئیس شورای شهرستان قزوين بیان داشت:
شهر اقبالیه ظرفیت بالایی در داشتن یک مدرسه علمیه هم برای برادران وهم خواهران که امیدواریم در زمان تصدی شما این اتفاق مبارک انجام شود.
سپس حجت الاسلام علی عباسی (مدیر حوزه علمیه قزوین ) به رسیدگی بیشتر به مدارس علمیه صالحیه وسردارین در استان اشاره وگفت:
مدارس علمیه قزوین نگاه ورسیدگی بیشتری می طلبد که مدرسه صالحیه ومدرسه سردارین در این امر جدی است.
مدیر حوزه علمیه قزوین خاطرنشان کرد:
مدرسه صالحیه از مدارس بسیار قدیمی این شهر بوده وعلمای بزرگی در این مدرسه مشغول به تلمذ بوده که رسیدگی بیشتر به این مدرسه باید از اولویت های اصلی مسئولین شهر به خصوص مورد توجه جدی نمایندگان مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی باشد .

 

حدیث روز

مطالب پربازدید

ورود به سایت

پیوندها

آمار بازدیدکنندگان

بازدید امروز :13
بازدید روز گذشته :16
بازدید این هفته :60
بازدید این ماه :63
مجموع آمار بازدید ها :37294