«چرا از هر قومی گروهى كوچ نمى‏كنند تا در دين آگاهى يابند و قوم خود را هنگامى كه به سوى آنان بازگشتند ، بيم دهند ؟»  سوره توبه / آیه 122


به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه استان قزوین حجت الاسلام محمد محبی (مسئول دفتر نهاد نمایندگي ولی فقیه در دانشگاه پیام نور استان قزوین ) در مراسم تشییع طلبه شهید حجت اسدی گفت:
شهید طلبه حجت اسدی یکی از طلاب متواضع وبا اخلاق حوزه علمیه این شهر بود که توانست علاوه بر برخورد حسنه با اساتید حوزه دوستان زیادی نیز شیفته منش واخلاق شایسته وی شوند.
حجت الاسلام محبی اظهارداشت:
شهید اسدی یکی از فرهیختگان واز برجستگان عرصه فرهنگ وترویج مکتب اهل البیت (ع) بود که با اخلاص خویش توانست مدال پر افتخار شهادت را از حضرت زینب کبری (س) دریافت نماید.
مسئول نماینده ولی فقیه در دانشگاه پیام نور استان قزوین خاطرنشان کرد:
از ویژگی های برجسته وی دوری از دنیا گرایی ودل در گرو خداوند متعال داشت وبارها در دفاع از حریم اهل البیت مانند کربلا ،حرم مطهر حضرت علی (ع) ودر آخر نیز حرم حضرت زینب کبری (س) دفاع کرد وسرانجام مزد خود را از معبود دریافت نمود.
وی ادامه داد:
در تبلیغ عملی معرفتهای اخلاقی چون ولایت پذیری ،ایثار وشهادت را به نسل نوجوان وجوان یاد داد وامروز این حضور پرشور جوانان استان قزوین را در مراسم تشییع این شهید طلبه می بینید.
حجت الاسلام محبی ادامه داد:
امروز شهدا وجوانانی مانند اسدی در جامعه ما کم نیستند وحاضرند جان خود را وزندگی وسرزمین وفرزند وخانواده خود را در این راه فدا نمایند.

حدیث روز

ورود به سایت

پیوندها

آمار بازدیدکنندگان

بازدید امروز :7
بازدید روز گذشته :6
بازدید این هفته :148
بازدید این ماه :722
مجموع آمار بازدید ها :3207