«چرا از هر قومی گروهى كوچ نمى‏كنند تا در دين آگاهى يابند و قوم خود را هنگامى كه به سوى آنان بازگشتند ، بيم دهند ؟»  سوره توبه / آیه 122


حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین در بازدید سه ساعته از مدرسه علمیه امام صادق (ع) با اساتید دیدار و از بخشهای مختلف این مدرسه بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از قزوین ،حجت الاسلام والمسلمین محمد تقی سبحانی نیا در جمع کارکنان و اساتید مدرسه علمیه امام صادق (ع) ضمن قدردانی تلاشهای خالصانه آنان، گفت: رسالت امروز حوزه های علمیه مسلح شدن به سلاح علم برای مبارزه با دشمنان است.

مدیر حوزه علمیه استان قزوین با تاکید بر لزوم پاسخگویی به شبهات در عصر حاضر، بیان کرد: در شرایط امروز و با توجه به هجمه های ناجوانمردانه علیه مکتب اسلام و ارزش های متعالی قرآنی، یکی از رسالت های خطیر و مهم مبلغین وحوزویان پاسخگویی به شبهات است.

مدیر حوزه علمیه قزوین، پیگیری مشکلات اساتید و همچنین طلاب را اولویت برنامه های خود اعلام کرد و افزود: اساتید موفق مدارس علمیه استان قزوین، در یک برنامه ریزی وارزیابی توسط کارشناسان مطرح مورد تشویق قرار خواهند گرفت.

وی ادامه داد: یکی از برنامه های  مدیریت حوزه علمیه قزوین، توجه به خانواده و فرزندان روحانیون و اساتید است.

مکان اتاق مشاوره مناسب حضور مراجعه کننده نیست

حجت الاسلام والمسلمین سبحانی نیا سپس در جمع کارکنان اتاق مشاوره مدرسه علمیه امام صادق(ع)، گفت: موضوع مشاوره امروز در حوزه های علمیه بسیار ضرورت داشته و باید بیش از پیش تقویت شود.

مدیر حوزه علمیه قزوین اظهار کرد:مکان اتاق مشاوره در این مدرسه جوابگوی مراجعه کنندگان نخواهد بود.

حجت الاسلام آهنگران، مدیر مدرسه امام صادق(ع) هم گزارشی از فعالیت ها و برنامه های این مدرسه ارائه داد.

گفتنی است، مدرسه علمیه امام صادق (ع) در حال حاضر 200 طلبه و25 استاد  می باشد.

 

 

 

 
 
 

ورود به سایت

پیوندها