«چرا از هر قومی گروهى كوچ نمى‏كنند تا در دين آگاهى يابند و قوم خود را هنگامى كه به سوى آنان بازگشتند ، بيم دهند ؟»  سوره توبه / آیه 122

 مدیر حوزه علمیه قزوین گفت:امروز شما طلاب علوم حوزوی باید در رابطه با طی کردن این مسیر انبیا الهی هدف وبرنامه مشخصی در آینده خود داشته باشید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از قزوین ،حجت الاسلام والمسلمین محمد تقی سبحانی نیا در جمع طلاب جدید دوره میثاق طلبگی که در اردوگاه شهید بابایی برگزارشد گفت: ضرورت دارد هر فردی که وارد حوزه علمیه میشود هدف مشخص ومعینی داشته باشد وبداند که با ورود به این فضا وطی مراحل تحصیلی آن قرار است در چه جایگاهی قرار بگیرد.

حجت الاسلام والمسلمین سبحانی نیا خاطرنشان کرد:علم آموزی در سیره انبیا الهی وائمه معصومین بسیار تاکید شده وآنچه که امروز برای شما طلاب علوم دین از اهمیت بالایی برخوردار است ،فراگیری در علم آموزی است واگر این ویژگی را یک طلبه داشته باشد هیچگاه از این مسیری که آمده پشیمان نخواهد شد.

مدیر حوزه علمیه قزوین تصریح کرد: طلبه ای که می داند وظیفه اصلی او نشر دین با رفتار وگفتار صحیح است ،قطعا در شروع طلبگی همزمان با کسب علوم ینی وخودسازی وتهذیب نفس روش های تبلیغ ونشر دین را نیز می آموزد.

مدیر حوزه علمیه قزوین گفت:امروز شما طلاب علوم حوزوی باید در رابطه با طی کردن این مسیر انبیا الهی هدف وبرنامه مشخصی در آینده خود داشته باشید.

استاد حوزه علمیه قزوین تصریح کرد:ورود به حوزه های علمیه به معنای ورود به عرصه سربازی حضرت ولی عصر (عج) است وهویت طلبگی وسربازی حضرت ولی عصر ((عج) در نشر دین وپاسخ به نیاز جامعه وبشریت است.

حجت الاسلام والمسلمین سبحانی نیا بیان کرد:شما سربازان مکتب امام صادق (ع) باید بر ای خود ره توشه ای اندوخته ودر چنین مسیری با جدیت وتوکل به خدا وائمه معصومین (ع) این راه را تا عالترین درجه  مقام علمی طی نمایید.

ورود به سایت

پیوندها