«چرا از هر قومی گروهى كوچ نمى‏كنند تا در دين آگاهى يابند و قوم خود را هنگامى كه به سوى آنان بازگشتند ، بيم دهند ؟»  سوره توبه / آیه 122

حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین از برگزاری دوره یک ماهه ارتقای سطح تحصیلی طلاب مدرسه علمیه شیخ الاسلام با حضور 60 نفردر این مدرسه خبر داد.

 حجت الاسلام علی اصغر رضایی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه»  در قزوین به برگزاری این دوره یک ماهه در مدرسه علمیه شیخ الاسلام گفت:در این طرح که با حمایت مدیر این مدرسه صورت گرفت ،طلاب این مدرسه به صورت اختیاری به مدت یک ماه در موضوعات ادبیات ،صرف ،نحو ،منطق فراخواهند گرفت واین  دروس به صورت تئوری برای طلاب توسط اساتید مدارس علمیه قزوین به خوبی تبیین می شود.

حجت الاسلام رضایی خاطرنشلان کرد:در این کلاسها به طلاب آموزش داده می شود که مطالب آموخته شده را با آیات وروایات تطبیق بدهند.

استاد حوزه علمیه قزوین به برگزاری برنامه های فرهنگی وتهذیبی در این ایام تابستان بیان کرد:درکنار دورس حوزوی برنامه های تفریحی ،ورزشی ،بصیرتی نیز اجرایی وهمچنین تبیین گام دوم انقلاب برای طلاب نیز از دیگر برنامه هایی است که در قالب این دوره خواهد بود.

 یادآوری می شود طرح ارتقای تحصیلی طلاب مدرسه علمیه شیخ الاسلام از امروز به مدت یک ماه در مدارس علمیه استان قزوین برگزار می شود.

 

ورود به سایت

پیوندها