«چرا از هر قومی گروهى كوچ نمى‏كنند تا در دين آگاهى يابند و قوم خود را هنگامى كه به سوى آنان بازگشتند ، بيم دهند ؟»  سوره توبه / آیه 122

حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: امروز خوشبختانه خبرگزاری حوزه به عنوان یک رسانه موفق و پیشرو در امر اطلاع رسانی، نقش خود در فضای رسانه ای را به خوبی ایفا می کند که جای قدردانی دارد.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام والمسلمین محمد تقی سبحانی نیا، صبح امروز با حضور در دفتر خبرگزاری «حوزه» در قزوین، به رسالت اصلی رسانه ها و خبرنگاران در نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: با نقد سازنده می توان شاهد رشد و تعالی جامعه باشیم؛ شما خبرنگاران می توانید صادقانه مشکلات مردم و جوانان را به مسئولان انتقال دهید و به حل آنها کمک کنید.

مدیر حوزه علمیه استان قزوین بر رعایت امانت داری و اخلاق رسانه ای تاکید کرد و افزود: از جمله مهمترین وظایف خبرنگاران انتقال پیام انقلاب، ارزش های اسلام و شهدا به جامعه و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب است.

حجت الاسلام والمسلمین سبحانی نیا خاطرنشان کرد: بیانیه گام دوم انقلاب چشم اندازی است که برای آینده نظام به خوبی از سوی مقام معظم رهبری ترسیم شده و این چشم انداز در شرایطی که دشمن تلاش می کند آینده را سیاه و تیره نشان دهد باید به خوبی توسط رسانه ها و خبرنگاران دلسوز  بر ای مردم تبیین شود تا آحاد جامعه افق روشن انقلاب را بهتر از هر زمانی در پیش روی خود احساس کنند.

تقدیر از خبرگزاری حوزه

 مدیر حوزه علمیه قزوین در پایان با تقدیر از تلاش ها و فعالیت های خبرگزاری حوزه، بیان کرد:  امروز خوشبختانه خبرگزاری حوزه به عنوان یک رسانه موفق و پیشرو در امر اطلاع رسانی، نقش خود در فضای رسانه ای را به خوبی ایفا می کند که جای قدردانی دارد.

در پایان این دیدار، از حجت الاسلام افشار به عنوان نماینده خبرگزاری حوزه در استان قزوین و سیدحسن حسینی قزوین خبرنگار حوزه تقدیر شد.

ورود به سایت

پیوندها