«چرا از هر قومی گروهى كوچ نمى‏كنند تا در دين آگاهى يابند و قوم خود را هنگامى كه به سوى آنان بازگشتند ، بيم دهند ؟»  سوره توبه / آیه 122

حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: هم اندیشی اساتید و مدیران مدارس علمیه و استفاده از نظرات آنان عامل مهمی در پیشرفت فعالیت های حوزه علمیه است .

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام والمسلمین محمد تقی سبحانی نیا، ظهر امروز در جلسه دیدار با مدیران مدارس علمیه استان قزوین از حضور باشکوه و با بصیرت آحاد ملت ایران در راهپیمایی حمایت از ولایت قدردانی کرد.

مدیر حوزه علمیه استان قزوین خاطرنشان کرد: امروز اقتدار ،عظمت و امنیت حاکم بر ایران اسلامی در دنیا زبانزد است که باید شکرگزار این نعمت باشیم.

وی خاطرنشان کرد: انقلاب برآمده از خون شهدا امروز با قدرت در برابر همه تهدیدها و تحریم ها ایستاده است که این امر مرهون رهبری مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) است.

حجت الاسلام والمسلمین سبحانی نیا عنوان کرد: آحاد ملت ایران در راهپیمایی های اخیر در شهرهای مختلف کشور که باشکوه و به یادماندنی برگزارشد ،با حضور خود اقتدار و عظمت ایران اسلامی را به دنیا نشان دادند.

وی به نقش تاثیرگذار اساتید مدارس علمیه قزوین پرداخت و بیان کرد: هم اندیشی اساتید و مدیران مدارس علمیه و استفاده از نظرات آنان عامل مهمی در پیشرفت فعالیت های حوزه علمیه می باشد.

مدیر حوزه علمیه قزوین عنوان کرد: برگزاری سلسله جلسات و نشست های اساتید و مدیران باعث هم اندیشی بهتر و بررسی مسائل و مشکلات در فضایی صمیمی می شود که امیدواریم این نوع نشست ها در مدارس علمیه قزوین بیش از پیش برگزار شود.

حدیث روز

مطالب پربازدید

ورود به سایت

پیوندها

آمار بازدیدکنندگان

بازدید امروز :16
بازدید روز گذشته :13
بازدید این هفته :130
بازدید این ماه :242
مجموع آمار بازدید ها :4310