«چرا از هر قومی گروهى كوچ نمى‏كنند تا در دين آگاهى يابند و قوم خود را هنگامى كه به سوى آنان بازگشتند ، بيم دهند ؟»  سوره توبه / آیه 122

حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: انجام کار با کمترین نقص از توصیه های مهم پیامبر گرامی اسلام (ص) است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام والمسلمین محمد تقی سبحانی نیا، عصر امروز در مراسم گرامیداشت هفته بسیج در نیروگاه شهید رجایی قزوین، به حدیثی از پیامبر گرامی اسلام(ص) در خصوص دقت در انجام کارها اشاره کرد و گفت: حضرت، دقت در انجام مسئولیت ها و سعی در اجرای صحیح کارها را نشانه مومن راستین دانسته اند.

 مدیر حوزه علمیه قزوین تصریح کرد: انجام کار با کمترین نقص از توصیه های پیامبر گرامی اسلام (ص) است.

وی در تفسیر این توصیه گوهر بار و ارزشمند رسول گرامی اسلام(ص) و تاثیر تفکر بسیجی از این سخن معنوی، بیان کرد: توصیه نبی مکرم اسلام(ص) در تمام ابعاد زندگی انسان ها کاربرد دارد و بسیجیان باید از آن الگوگیری کنند.

مدیر حوزه علمیه قزوین تصریح کرد: کسی که وظایفش را بدن نقص انجام می دهد، در حقیقت عمل به امر معروف کرده است و با عمل خود دیگران را دعوت به آن رفتار نموده است و چنین دعوتی قابل ستایش خواهد بود.

شیوه دولت در گرانی بنزین صحیح نبود

حجت الاسلام والمسلمین سبحانی نیا به اتفاقات اخیر کشور هم اشاره و بیان کرد: متاسفانه مسئولین در دولت در رابطه با گرانی بنزین به خوبی عمل نکردند و باید پاسخگو باشند.

 

حدیث روز

ورود به سایت

پیوندها

آمار بازدیدکنندگان

بازدید امروز :6
بازدید روز گذشته :6
بازدید این هفته :147
بازدید این ماه :721
مجموع آمار بازدید ها :3206