«چرا از هر قومی گروهى كوچ نمى‏كنند تا در دين آگاهى يابند و قوم خود را هنگامى كه به سوى آنان بازگشتند ، بيم دهند ؟»  سوره توبه / آیه 122

حوزه / مدیر حوزه علمیه قزوین خواستار بهره برداری مطلوب تر صدا وسیما در تولید برنامه ها از ظرفیت های حوزه های علمیه و مساجد شد.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام والمسلمین محمد تقی سبحانی نیا، ظهر امروز در دیدار با معاون صدا و سیمای مرکز قزوین گفت: شبکه استانی قزوین می توانند با تولید برنامه هایی، جوانان را بیش از پیش به جذب در حوزه علمیه ترغیب و تشویق کنند.

مدیر حوزه علمیه قزوین بر معرفی سبک زندگی علما و روحانیون تاکید و بیان کرد: امروز حوزه های علمیه با ظرفیت و توانمندی که در عرصه های مختلف تبلیغی و فرهنگی دارند یک سرمایه ارزشمند برای رسانه ملی محسوب شده که می شود با برنامه ریزی دقیق و تشکیل اتاق فکر مشترک برنامه های فاخری تولید و پخش کرد.

مدیر حوزه علمیه قزوین بیان کرد: با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر تولید علم باید با تکیه بر داشته های دینی در حوزه علوم انسانی برنامه هایی با محتوایی تولید و در اختیار مخاطبان قرار گیرد.

 فرهاد مختاری نیز در این دیدار گفت: برنامه هایی در رابطه با بیانیه گام دوم انقلاب در دست تولید و پخش برای مخاطبان است.

 

 

حدیث روز

ورود به سایت

پیوندها

آمار بازدیدکنندگان

بازدید امروز :7
بازدید روز گذشته :6
بازدید این هفته :148
بازدید این ماه :722
مجموع آمار بازدید ها :3207