«چرا از هر قومی گروهى كوچ نمى‏كنند تا در دين آگاهى يابند و قوم خود را هنگامى كه به سوى آنان بازگشتند ، بيم دهند ؟»  سوره توبه / آیه 122

حوزه/ در حال حاضر ۴۰۰ طلبه سطح ۲ در مدرسه علمیه خواهران کوثر قزوین مشغول فراگیری دروس حوزوی هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از قزوین، حجت الاسلام والمسلمین محمد تقی سبحانی نیا، صبح امروز در دیدار با مدیر و معاونین مدرسه علمیه خواهران کوثر قزوین ضمن قدردانی از فعالیت های ارزشمند حوزه خواهران استان، گفت: در سالهای اخیر در برخی از مناطق مختلف کشور تعداد خواهران طلبه افزایش یافته که نشان دهنده نیاز جامعه است و با فعالیت مدارس علمیه خواهران این نیاز به خوبی پاسخ داده می شود.

ویادامه داد: حوزه علمیه خواهران برکات فراوانی داشته است و خوشبختانه توانسته امروز در عرصه های مختلف تبلیغی و پژوهشی خوش بدرخشد که جای تقدیر است.

مدیر حوزه علمیه قزوین تصریح کرد: بانوان طلبه باید با رصد شبهات به ویژه در فضای مجازی به نیازها و شبهات جامعه پاسخ دهند.

استاد حوزه علمیه قزوین تصریح کرد:آشنایی طلاب علوم حوزوی با نهج البلاغه و صحیفه سجادیه از وظایف مهم حوزه های علمیه است که باید مورد توجه قرار گیرد.

تحصیل ۴۰۰ طلبه در مدرسه کوثر

 خانم چیت سازان، مدیر مدرسه علمیه کوثر خواهران قزوین نیز در این دیدار گفت: در حال حاضر ۴۰۰ طلبه در سطح ۲ در این مدرسه مشغول فراگیری دروس حوزوی هستند.

مدیر مدرسه علمیه خواهران کوثر قزوین بیان کرد: مدرسه کوثر فعالیت های مختلف آموزشی، فرهنگی و پژوهشی دارد و توانسته صاحب عناوین برتر شود همچنین در رابطه با بیانیه گام دوم و نشست های بصیرتی، سبک زندگی و مهارتی، تربیت فرزند، و مباحث اخلاقی برنامه هایی را در دستور کار دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

حدیث روز

ورود به سایت

پیوندها

آمار بازدیدکنندگان

بازدید امروز :2
بازدید روز گذشته :9
بازدید این هفته :33
بازدید این ماه :52
مجموع آمار بازدید ها :4712