«چرا از هر قومی گروهى كوچ نمى‏كنند تا در دين آگاهى يابند و قوم خود را هنگامى كه به سوى آنان بازگشتند ، بيم دهند ؟»  سوره توبه / آیه 122

استاد حوزه و دانشگاه گفت: خبرگزاری حوزه با بهره گیری از نیروهای جوان، متخصص و آموزش دیده در سال های اخیر توانسته به خوبی رشد کند و امروز یکی از محورهای اصلی اطلاع رسانی حوزه و روحانیت محسوب می شود .

حجت الاسلام علی اکبر حاجی محمدی با حضور در دفتر خبرگزاری حوزه در قزوین، ضمن تبریک ولادت حضرت زینب کبری (س) و افتتاح این دفتر، نقش رسانه ها را در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب با اهمیت دانست و گفت: بدون انجام کارهای رسانه ای و هنری، گفتمان سازی برای بیانیه گام دوم ممکن نیست و باید با برنامه ریزی دقیق در این حوزه گام برداشت.

وی بیان کرد:بیانیه گام دوم انقلاب، امید، جوان گرایی و آینده کشور را به خوبی مطرح کرده و نیازمند تبیین است.

استاد حوزه و دانشگاه عنوان کرد: رسانه ها باید  در مقابل آرایش جنگی دشمنان و آسیب هایی که جامعه را تهدید می کند، هوشیار بوده و با حفظ اخلاق رسانه ای، در راستای آگاهی بخشی به جامعه عمل نمایند.

وی همچنین توجه رسانه ها به وصیت نامه سیاسی الهی حضرت امام خمینی (ره) را ضروری دانست.

خبرگزاری حوزه رشد خوبی داشته است

حجت الاسلام حاجی محمدی با اشاره به افتتاح دفتر خبرگزاری حوزه در قزوین، اظهار کرد: خبرگزاری حوزه با بهره گیری از نیروهای جوان، متخصص و آموزش دیده در سال های اخیر توانسته به خوبی رشد کند و امروز یکی از محورهای اصلی اطلاع رسانی حوزه و روحانیت محسوب می شود .

وی ادامه داد: خبرگزاری حوزه بازتاب دهنده عملکرد حوزه های علمیه کشور است.

حدیث روز

ورود به سایت

پیوندها

آمار بازدیدکنندگان

بازدید امروز :2
بازدید روز گذشته :9
بازدید این هفته :33
بازدید این ماه :52
مجموع آمار بازدید ها :4712