«چرا از هر قومی گروهى كوچ نمى‏كنند تا در دين آگاهى يابند و قوم خود را هنگامى كه به سوى آنان بازگشتند ، بيم دهند ؟»  سوره توبه / آیه 122

اقبالیه

حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین گفت: طلاب در دوران دفاع مقدس، دفاع از حرم و کمک رسانی به هموطنان در بلایای طبیعی پیشگام بوده اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی سبحانی نیا شامگاه ۱۸ اسفند ماه با حضور در قرارگاه جهادی شهدای روحانیت حوزه علمیه قزوین ضمن قدردانی از تلاشهای ارزشمند و خالصانه پزشکان و کادر درمانی کشور گفت: پزشکان و کادر درمانی در این روزها که مردم با این بیماری مرموز مبارزه می کنند به خوبی توانسته اند در صف اول خط مقدم سلامت جامعه نقش خود را ایفا کنند.  

وی ضمن ابراز خرسندی از تشکیل قرارگاه جهادی حوزه علمیه قزوین، بیان کرد: طلاب همواره در تمام عرصه های نظام مقدس جمهوری اسلامی پیشگام بوده و این مسئله را بارها در دوران دفاع مقدس، دفاع از حرم و در کمک رسانی به هموطنان در بلایای طبیعی به خوبی نشان دادند و این جای تقدیر دارد.  

مدیر حوزه علمیه قزوین تصریح کرد: در این روزها طلاب و روحانیون در تمام نقاط مختلف شهر کار ضد عفونی معابر را با هماهنگی با شهرداری ها انجام می دهند و با یک برنامه ریزی منسجم مشغول خدمت رسانی به جامعه هستند.

انتهای پیام

حدیث روز

ورود به سایت

پیوندها

آمار بازدیدکنندگان

بازدید امروز :1
بازدید روز گذشته :43
بازدید این هفته :177
بازدید این ماه :353
مجموع آمار بازدید ها :1745