«چرا از هر قومی گروهى كوچ نمى‏كنند تا در دين آگاهى يابند و قوم خود را هنگامى كه به سوى آنان بازگشتند ، بيم دهند ؟»  سوره توبه / آیه 122

حوزه/ استاد حوزه علمیه قزوین گفت: مرحوم سعید خورشیدی از نیروهای فعال در عرصه های مختلف فرهنگی بود و ارتباط نزدیکی با روحانیت و حوزه های علمیه داشت.

حجت الاسلام علی عباسی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در قزوین، با تسلیت درگذشت مرحوم سعید خورشیدی، دبیر ستاد اربعین حسینی استان قزوین گفت: بی شک تلاش های خالصانه مرحوم خورشیدی در برنامه های فرهنگی قزوین و فعالیت های ارزشمند ایشان در مراسم پیاده روی اربعین حسینی، در اذهان مردم قدرشناس استان قزوین ماندگار خواهد بود.

مدیر سابق حوزه علمیه قزوین افزود: مرحوم خورشیدی در بیشتر برنامه های فرهنگی و بصیرتی شهر قزوین پیشقدم بود و در کارها و برنامه های خود اخلاص را اولویت اصلی خود قرار داده بود.

وی ادامه داد: از ویژگی های برجسته آن مرحوم تواضع و ادب ایشان بود، همین ویژگی او را نزد مردم ولایتمدار استان قزوین به عنوان چهره ای دوست داشتنی و خدوم تبدیل کرد.

حجت الاسلام والمسلمین عباسی اظهار کرد: ارتحال تأسف بار این چهره ولایی و ارزشی مردم قزوین را متأثر نمود و از این که یک چهره مخلص و بی ادعا را از دست داده اند همه ناراحت و سوگوارند.

انتهای پیام

 

 

 

 

 

حدیث روز

مطالب پربازدید

ورود به سایت

پیوندها

آمار بازدیدکنندگان

بازدید امروز :17
بازدید روز گذشته :13
بازدید این هفته :131
بازدید این ماه :243
مجموع آمار بازدید ها :4311