«چرا از هر قومی گروهى كوچ نمى‏كنند تا در دين آگاهى يابند و قوم خود را هنگامى كه به سوى آنان بازگشتند ، بيم دهند ؟»  سوره توبه / آیه 122

قرارگاه

حوزه/ امروز در مدرسه التفاتیه قزوین جلسه آموزش طلاب و روحانیون جهادی حوزه علمیه قزوین بریا حضور و خدمت رسانی در بیمارستان ها و مراکز درمانی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، امروز در مدرسه التفاتیه قزوین جلسه ای برای آموزش طلاب و روحانیون قرارگاه شهدای روحانیت حوزه علمیه قزوین جهت حضور آنها در بیمارستان ها و مراکز درمانی برگزارشد.

دراین جلسه  محمد قنبری، کارشناس امور بهداشتی و درمانی نکات ضروری خدمت رسانی در بیمارستان ها و مراکز درمانی را به طلاب و روحانیون آموزش داد.

وی ضمن قدردانی از تلاشهای قرارگاه جهادی حوزه علمیه قزوین، خاطرنشان کرد: یکی از راهکارهای مقابله با ویروس کرونا در خانه ماندن و مسافرت نرفتن است. البته متاسفانه این روزها برخی از مردم به هشدارهای بهداشتی توجه نمی کنند، که باید به آنها تذکرات لازم داده شود.

کارشناس امور بهداشتی و درمانی اظهار کرد: با امید به آینده ای روشن، بی شک با همکاری و مشارکت مردم و تلاش شبانه روزی کادر درمان کشور شاهد ریشه کنی این بیماری خواهیم بود.

انتهای پیام

حدیث روز

ورود به سایت

پیوندها