«چرا از هر قومی گروهى كوچ نمى‏كنند تا در دين آگاهى يابند و قوم خود را هنگامى كه به سوى آنان بازگشتند ، بيم دهند ؟»  سوره توبه / آیه 122

سبحانی نیا

‌حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین، در پیامی حلول سال نو را نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت و فرصتی نو برای تازه شدن و بازنگریستن بر چگونه زیستن دانست.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی سبحانی نیا، مدیر حوزه علمیه قزوین، در پیامی ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام هفتم حضرت موسی بن جعفر علیه الصلوات والسلام، حلول سال نو را، نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت و فرصتی نو برای تازه شدن و بازنگریستن بر چگونه زیستن دانست.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر الیل والنهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال"

ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام هفتم حضرت موسی بن جعفر علیه الصلوات والسلام،

حلول سال نو و بهار پرطراوت، نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است. این پدیده، فرصتی نو برای تازه شدن و بازنگریستن بر چگونه زیستن می باشد. اینجانب  با استعانت از آفریدگار جهان، فرا رسیدن بهار شکوهمند را که هنگامه  تجلی مواهب الهی بر بستر طبیعت است به محضر روحانیون، اساتید و طلاب گرامی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

امید است با  یاری از ذات لایزال الهی و در سایه توجهات حضرت بقیه ا... الاعظم مهدی موعود (عج)، با پیروی از فرمایشات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی  پیروز و سر بلند باشید.

محمد تقی سبحانی نیا

مدیر حوزه علمیه قزوین

حدیث روز

ورود به سایت

پیوندها