«چرا از هر قومی گروهى كوچ نمى‏كنند تا در دين آگاهى يابند و قوم خود را هنگامى كه به سوى آنان بازگشتند ، بيم دهند ؟»  سوره توبه / آیه 122

حجت السالام شعبانلی

حوزه/ مدیر مدرسه علمیه آوج «جهش تولید» را گره گشای مشکلات جامعه دانست و گفت: باید با اتکال به نیروهای جوان نیروی جوان دارای ایده و برنامه به جهش در تولید دست پیدا کنیم.

حجت الاسلام اکبر شعبانلی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در قزوین ضمن تبریک سال نو با اشاره  به بیانات رهبری فرزانه انقلاب اسلامی در پیام نوروزی، گفت:رهبر فرزانه انقلاب امسال را سال جهش تولید نام نهادند، همه مردم، مسئولین و به ویژه دست اندرکاران امر تولید باید برای تحقق این شعار، تلاش های جدی داشته باشند تا وضعیت اقتصادی کشور سر و سامان یابد.

مدیر مدرسه علمیه آوج افزود: دشمنان در تلاشند با تحریم های ظالمانه اقتصاد کشور را تضعیف کنند، برای مقابله با دشمن باید به اقتصاد پایدار دست پیدا کنیم البته ارتقا وضعیت اقتصادی در کشور ممکن نمی شود، مگر با جهش در تولید.

 وی ادامه داد: در بخش تولید محصولات باید با اتکال به نیروهای جوان نیروی جوان دارای ایده و برنامه به جهش در تولید دست پیدا کنیم.  حجت الاسلام شعبانلی بیان کرد: امسال در ایام عید نوروز باید از دید و بازدید و مسافرتهای غیر ضرور خودداری کنیم تا بتوانیم این بیماری خطرناک را ریشه کن کنیم.  

انتهای پیام

حدیث روز

ورود به سایت

پیوندها

آمار بازدیدکنندگان

بازدید امروز :7
بازدید روز گذشته :43
بازدید این هفته :183
بازدید این ماه :359
مجموع آمار بازدید ها :1751