«چرا از هر قومی گروهى كوچ نمى‏كنند تا در دين آگاهى يابند و قوم خود را هنگامى كه به سوى آنان بازگشتند ، بيم دهند ؟»  سوره توبه / آیه 122

رحیمی

 حوزه/ دبیر قرارگاه شهدای روحانیت حوزه علمیه قزوین از ادامه مشارکت ۲۰ طلبه جهادی در امر تغسیل اموات کرونایی در سال جاری در آرامستان استان قزوین خبر داد.

به گزارش خبرزنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام امیر رحیمی دبیر قرارگاه شهدای روحانیت حوزه علمیه قزوین ظهر امروز در جلسه آموزش موارد بهداشتی تغسیل اموات که در سالن اجتماعات مدرسه علمیه صالحیه،  گفت: از امروز با رایزنی صورت گرفته با سازمان آرامستان های شهرداری قزوین، ۲۰ نفر از طلاب و روحانیون جهادی در روند غسل و تدفین شهروندانی که به دلیل  بیماری کرونا فوت کرده اند همچون گذشته مشارکت خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: این وظیفه شرعی با استفاده از امکانات و تجهیزات موجود و با رعایت کامل نکات ایمنی بهداشتی و با در نظر گرفتن موازین شرعی دین مبین اسلام صورت می گیرد تا هیچ گونه دغدغه ای برای خانواده در گذشتگان باقی نماند.  

دبیر قرارگاه شهدای روحانیت حوزه علمیه قزوین همچنین از راه اندازی کانال واحد بهداشت قرارگاه در پیام رسان ایتا به آدرس  https://eitaa.com/shafiqazvin  خبر داد.

انتهای پیام

حدیث روز

ورود به سایت

پیوندها