«چرا از هر قومی گروهى كوچ نمى‏كنند تا در دين آگاهى يابند و قوم خود را هنگامى كه به سوى آنان بازگشتند ، بيم دهند ؟»  سوره توبه / آیه 122

مصطفایی

حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون قزوین گفت: در روزهایی که در خانه هستیم کتاب های زندگی نامه شهدا و خاطرات رزمندگان را مطالعه کنیم تا بیشتر با سبک زندگی این مردان بی ادعا آشنا شویم و بدین ترتیب بحران کرونا را به فرصت تبدیل کنیم.

حجت الاسلام ابوالفضل مصطفایی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در قزوین ضمن تبریک سال جدید، گفت: امسال راهیان نور و حضور در یادمان های شهدای هشت سال دفاع مقدس که از برنامه های ارزشمند فرهنگی است، به دلیل شیوع بیماری کرونا و حفظ جان هموطنان عزیز لغو شد.  

وی با اشاره به اینکه برای ریشه کردن کردن کرونا باید در خانه بمانیم، افزود: فرصت به دست آمده را نباید از دست بدهیم و در روزهایی که در خانه هستیم کتاب های زندگی نامه شهدا و خاطرات رزمندگان را مطالعه کنیم تا بیشتر با سبک زندگی این مردان بی ادعا آشنا شویم و بدین ترتیب بحران کرونا را به فرصت تبدیل کنیم.  

رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون قزوین تصریح کرد: با تغییر و تحول در طبیعت، ما نیز باید در وجود خودمان تغییر و تحول ایجاد کنیم و با تقویت اخلاق و صفات خوب، اخلاق نامناسب را تغییر دهیم.  

حجت الاسلام مصطفایی بیان کرد: امیدواریم در سال جدید شاهد فضای سرشار از سلامت و صحت و امید و نشاط برای مردم باشیم.  

انتهای پیام

حدیث روز

ورود به سایت

پیوندها