«چرا از هر قومی گروهى كوچ نمى‏كنند تا در دين آگاهى يابند و قوم خود را هنگامى كه به سوى آنان بازگشتند ، بيم دهند ؟»  سوره توبه / آیه 122

حوزه/ مدیر مدرسه علمیه سردارین قزوین گفت: نباید فرامش کنیم افرادی که امروز دچار مشکلات فراوان اقتصادی شدند بارها کمک حال هموطنان در بلایای زلزله وسیل بودند و باید همه باهم به یاری این عزیزان بشتابیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در قزوین، حجت الاسلام اسدالله مهرآرا عصر امروز در جمع اعضاء قرارگاه جهادی شهدای روحانیت حوزه علمیه قزوین گفت: ماه مبارک رمضان پیوند عمیق مخلوق با خالق یکتاست که این پیوند روحی و قلبی بوسیله روزه داری برقرار می شود.

مدیر مدرسه علمیه سردارین قزوین تصریح کرد: اگر روح انسان را بشناسیم و نیازهای حقیقی او را بدانیم  و رابطه انسان را با عالم ملکوت به درستی دریابیم نه تنها ماه رمضان را موجب محرومیت و محدودیت نمی دانیم بلکه آن را موجب پیشرفت وجودی تکامل انسانی خواهیم دانست.

حجت الاسلام مهرآرا بیان کرد: رمضان ماه با فضیلتی است که نام آن در قرآن چندین بار ذکر شده که این خود دلیل عظمت و ارزش این ماه عزیز است، اگر کسی حقیقتاً خود را همراه وهماهنگ با این ماه کند همای سعادت را به دست خواهد آورد.

وی اشاره و عنوان کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا متأسفانه کسب و کار برخی از هموطنان مختل شده و اداره زندگی خود دچار مشکلات فراوانی شدند

وی ادامه داد: نباید فرامش کنیم همین افرادی که امروز دچار مشکلات فراوان اقتصادی شدند بارها کمک حال هموطنان در بلایای زلزله وسیل بودند و باید همه باهم به یاری این عزیزان بشتابیم.

انتهای پیام

حدیث روز

ورود به سایت

پیوندها

آمار بازدیدکنندگان

بازدید امروز :6
بازدید روز گذشته :6
بازدید این هفته :147
بازدید این ماه :721
مجموع آمار بازدید ها :3206