«چرا از هر قومی گروهى كوچ نمى‏كنند تا در دين آگاهى يابند و قوم خود را هنگامى كه به سوى آنان بازگشتند ، بيم دهند ؟»  سوره توبه / آیه 122

بیمارستان تامین اجتماعی

حوزه/ جمعی از مسئولان حوزه علمیه قزوین به نمایندگی از مدیریت حوزه علمیه استان، با حضور در بیمارستان تأمین اجتماعی قزوین، از کادر درمانی تشکر کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در قزوین، جمعی از مسئولان حوزه علمیه قزوین به نمایندگی از مدیریت حوزه علمیه استان، با حضور در بیمارستان تأمین اجتماعی قزوین، به کادر درمانی این بیمارستان خداقوت گفتند.

در این دیدار حجت الاسلام علی اصغر رضایی ضمن تقدیر از مدیر و کادر درمانی بیمارستان تأمین اجتماعی قزوین، گفت: کادر درمانی بیمارستان ها سالهای متمادی به ویژه در این روزها که بیماری کرونا شیوع پیدا کرده است با زحمات شبانه روزی خدمات ارزشمندی را در کشور به یادگار گذاشته اند.

مسئول قرارگاه جهادی شهدای روحانیت حوزه علمیه قزوین افزود: مدافعان سلامت در خط مقدم جبهه سلامت قرار دارند که با ایثار و فعالیت شبانه روزی، ارزش جامعه درمانی را نمایان کردند.

وی ادامه داد: لازمه کنترل اوضاع و قطع زنجیره انتشار ویروس کرونا و بازگشت به وضعیت عادی نیازمند همکاری جدی مردم عزیز است.

حجت الاسلام رضایی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در قرارگاه جهای شهدای روحانیت حوزه علمیه قزوین بر ادامه فعالیت طلاب جهادی تا ریشه کنی کرونا تأکید کرد.

در ادامه دکتر سعید مخلوقی، رئیس بیمارستان تأمین اجتماعی قزوین گزارشی از فعالیت‌های انجام شده کادر درمانی در خصوص بیماری کرونا ارائه داد.

 

انتهای پیام

حدیث روز

ورود به سایت

پیوندها

آمار بازدیدکنندگان

بازدید امروز :6
بازدید روز گذشته :6
بازدید این هفته :147
بازدید این ماه :721
مجموع آمار بازدید ها :3206