«چرا از هر قومی گروهى كوچ نمى‏كنند تا در دين آگاهى يابند و قوم خود را هنگامى كه به سوى آنان بازگشتند ، بيم دهند ؟»  سوره توبه / آیه 122

معارفه

حوزه/ ‌در مراسمی با تقدیر از تلاش های حجت الاسلام علی قابل، حجت الاسلام غلامحسن شهسواری به عنوان «مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین» معرفی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در قزوین در مراسمی که با حضور ائمه جمعه و جماعات استان  قزوین در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، با تقدیر از تلاش های حجت الاسلام علی قابل، حجت الاسلام غلامحسن شهسواری به عنوان «مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین» معرفی شد.

حجت الاسلام  قابل، رئیس سابق شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین، در این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از مردم ولایتمدار، ائمه جمعه و جماعات، مدیران دستگاه های اجرایی استان، گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یک نهاد انقلابی، مردمی و ولایی است که با فرمان امام و تأیید مقام معظم رهبری و با حداقل امکانات و اعتبارات فعالیت می‌کند.

رئیس سابق شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین ادامه داد: این شورا در طول سال ۱۲ برنامه ثابت و ۱۳ برنامه غیر رسمی را به نحو شایسته و با همکاری تمام نهاد ها اجرا کرده است.  

وی اظهار کرد: در مراسم‌ هایی که بر عهده شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بود حضور مردم در به رخ دشمنان کشیده می‌ شد.

انتهای پیام

حدیث روز

مطالب پربازدید

ورود به سایت

پیوندها

آمار بازدیدکنندگان

بازدید امروز :16
بازدید روز گذشته :13
بازدید این هفته :130
بازدید این ماه :242
مجموع آمار بازدید ها :4310