«چرا از هر قومی گروهى كوچ نمى‏كنند تا در دين آگاهى يابند و قوم خود را هنگامى كه به سوى آنان بازگشتند ، بيم دهند ؟»  سوره توبه / آیه 122

حوزه/ معاون تبلیغ وامور فرهنگی حوزه علمیه قزوین گفت: حضور مبلغان طرح امین در مدارس برکتی برای آموزش و پرورش است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام عباس فغانی، عصر امروز در جلسه کمیته همکاری های حوزه و آموزش و پرورش استان قزوین که در سالن اجتماعات مسجد النبی(ص) برگزار شد، گفت: جلسه همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش زمان خوبی برای برنامه ریزی اقدامات مشترک است.

وی با بیان اینکه حوزه دارای ظرفیت های عظیم علمی، پژوهشی و تبلیقی است، تأکید کرد: آموزش و پرورش از ظرفیت و امکانات موجود در حوزه های علمیه حداکثر بهره را ببرد.

معاون تبلیغ وامور فرهنگی حوزه علمیه قزوین بیان کرد: حضور با نشاط و فعال مبلغان طرح امین در مدارس استان قزوین برکتی است و مورد استقبال مسئولین و خانواده ها قرار گرفته است.

 

خواهران مبلغه طرح امین زیر نظر حوزه خواهران فعالیت کنند

 خانم قورچی بیگی  از اساتید حوزه علمیه خواهران نیز در این جلسه گفت: امروز طرح مدارس امین با حضور برادران و خواهران  طلبه به خوبی اجرا می شود، ولی برخی فعالیت ها منجر به موازی کاری می شود که باید از این قبیل فعالیت ها پرهیز شود.

وی ادامه داد: پیشنهاد می شود امور مربوط به خواهران مبلغه طرح امین به حوزه علمیه خواهران واگذار شود تا بتوانیم نتایج و خروجی بهتری را داشته باشیم.

انتهای پیام

حدیث روز

مطالب پربازدید

ورود به سایت

پیوندها

آمار بازدیدکنندگان

بازدید امروز :16
بازدید روز گذشته :13
بازدید این هفته :130
بازدید این ماه :242
مجموع آمار بازدید ها :4310