«چرا از هر قومی گروهى كوچ نمى‏كنند تا در دين آگاهى يابند و قوم خود را هنگامى كه به سوى آنان بازگشتند ، بيم دهند ؟»  سوره توبه / آیه 122

حجت الاسلام عابدینی

حوزه/ نماینده ولی فقیه در قزوین در نشست ائمه جمعه استان گفت: اقدامات درون سازمانی قوه قضائیه نشان دهنده عزم جدی در برخورد با مفاسد است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در قزوین حجت الاسلام والمسلمین  عبدالکریم عابدینی در نشست ماهانه ائمه جمعه استان قزوین که این هفته در دفتر امام جمعه آوج برگزار شد، با تبریک هفته قوه قضائیه از اقدامات دستگاه قضایی در برخورد با مفاسد قدردانی کرد و اظهار داشت: جا دارد از اقدامات آیت‌الله رئیسی در مبارزه با فساد قدردانی کنیم؛ اقدامات درون سازمانی ایشان نشان دهنده عزم جدی قوه قضائیه در برخورد با مفسدان است. 

وی تصریح کرد: ان‌شاءالله همه بخش‌های جامعه با مسئولان قضائی کشور برای تقویت پایه‌های قضائی همراه هستند و ائمه جمعه نیز در این راستا تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا دستگاه قضائی با قدرت کار خود را پیش ببرد. 

امام جمعه قزوین به موضوع مواسات اشاره کرد و افزود: مواسات با بیان رهبر معظم انقلاب آغاز شد و ریشه در دین و قرآن دارد که بسیار به موضوع انفاق پرداخته شده است و ان‌شاءالله این اقدام با برکت با محوریت مساجد، ائمه جمعه و جماعت ادامه‌ خواهد یافت. 

انتهای پیام

حدیث روز

مطالب پربازدید

ورود به سایت

پیوندها

آمار بازدیدکنندگان

بازدید امروز :16
بازدید روز گذشته :13
بازدید این هفته :130
بازدید این ماه :242
مجموع آمار بازدید ها :4310