«چرا از هر قومی گروهى كوچ نمى‏كنند تا در دين آگاهى يابند و قوم خود را هنگامى كه به سوى آنان بازگشتند ، بيم دهند ؟»  سوره توبه / آیه 122

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در قزوین،  حوزه علمیه قزوین در محکومیت نامه فریبکارانه و اغواگرانه آقای موسوی خویینی ها به مقام معظم رهبری، بیانیه ای صادر کرد که متن بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ملت شریف ایران
مردم عزیز استان قزوین
همه می‌دانیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امروزه در شرایط بسیار حساسی قرار دارد و در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی و ورود به گام دوم انقلاب به سر می برد. رشد و استحکام این نظام در ابعاد گوناگون علمی، سیاسی، فرهنگی و امنیتی تحسین و خشنودی دوستان و شگفتی و خشم دشمنان را برانگیخته است.

این امر در طول تاریخ انقلاب زمینه بروز انواع توطئه ها و جنایت‌های آشکار و پنهان دشمنان و کینه توزی‌ ، شرارت‌ و خیانتهای مزدورانشان شده و آسیب های فراوانی را متوجه ملت عزیز و فداکار ما ساخته است.

امروز دشمن استکباری پس از ناتوانی در به ذلت کشیدن و تسلیم مردم و نابودی انقلاب اسلامی آنان، هر چه در توان دارد به میدان مبارزه آورده است تا شاید از رهگذر تحریم های ظالمانه یک‌جانبه و به قول خود شکننده و همچنین ایجاد فشارهای اقتصادی، گرانی، تورم، کمبود مواد غذایی و دارویی و تحریم نظامی و بانکی روزنه امیدی را برای خود باز کند.

در چنین شرایط دشواری که شیطان بزرگ با تمام قوا در مقابل این ملت مظلوم اما سربلند، موانع بزرگی ایجاد کرده؛ ملت ما سختی های ناشی از انواع دشمنی ها را که با مصائب ناشی از ویروس کرونا در هم آمیخته، با بزرگواری ستودنی تحمل کرده است. ملتی که هرگز دست از مقاومت بر نداشته و پشت سر رهبر فرزانه و حکیم خویش استوار ایستاده است و به پیروزی و موفقیت های افتخار آمیز نظام مقدس جمهوری اسلامی در ریشه کنی غده سرطانی داعش و شکستن هیمنه پوشالی آمریکا در موشکباران پایگاه نظامی عین الاسد, اسقاط پیشرفته ترین پهباد آمریکایی و حضور مقتدرانه کشتی های نفتی ایران و اسکورت های نظامی آن در حیاط خلوت آمریکا و ده ها موفقیت دیگر می بالد و به خوبی می داند که همه این دستاوردها و موارد پرشمار دیگر ، مرهون صبوری ، ایمان و وحدت کلمه و البته رهبری خردمندانه و شجاعانه مقام معظم رهبری است.

در این شرایط حساس و البته دشوار که وحدت ملی و استحکام داخلی و تبعیت از ناخدای حکیم کشتی انقلاب ضروری تر می نماید، سخن گفتن از ضعف ها و مشکلات، با نادیده گرفتن عوامل اصلی آن و متوجه ساختن همه کاستی ها و مشکلات به سوی رهبر معظم انقلاب، امری غیر عادلانه و مصداق بارز بی انصافی، نادانی و یا اغراض ناپاک است که هرگز از یاران حقیقی و دلسوز انقلاب صادر نمی شود.

نامه سرگشاده آقای سید محمد موسوی خوئینی‌ها اگر چه در قالب نقد و با بیانی به ظاهر خیرخواهانه صادر شده است اما در حقیقت به هدف فریب افکار عمومی و تکرار سخنان دشمنان تابلو دار نظام است که سالهاست از زبان آنان صادر شده و می شود.
بی شک ملت فهیم و هوشیار ما، عوامل اصلی نابسامانی های اقتصادی و سیاسی کشور و حامیان آنها را به خوبی می شناسد و هرگز در دام توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان ایران اسلامی و مزدورانشان نخواهد افتاد.

حوزه علمیه برادران و خواهران و بسیج طلاب استان قزوین همراه با همه دلسوزان ایران عزیز ، این گونه فعالیت های مرموز که اهداف ناپاکی را دنبال میکند، محکوم نموده و از آحاد ملت عزیز و شریف استدعا دارد تا باهوشیاری کامل اجازه موج سواری به آنان که امتحان خود را در طول سالهای متمادی تصدی مسئولیتهای اجرایی کشور پس داده اند ندهند. و به قوای سه گانه بویژه قوه مجریه توصیه می شود که در هیچ شرایطی صاحبان انقلاب (ملت ) به فراموشی سپرده نشوند.

انتهای پیام

حدیث روز

ورود به سایت

پیوندها

آمار بازدیدکنندگان

بازدید امروز :2
بازدید روز گذشته :9
بازدید این هفته :33
بازدید این ماه :52
مجموع آمار بازدید ها :4712