حوزه/ نماینده ولی فقیه در قزوین و استاندار در پیام مشترکی، سالروز میلاد پیامبر عظیم الشأن اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق (ع) و ۱۳ آبان را تبریک گفتند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی، نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین و هدایت الله جمالی پور استاندار در پیام مشترکی سالروز میلاد پیامبر عظیم الشأن اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق (ع) و روز ۱۳ آبان را تبریک گفتند.

متن پیام بدین شرح است

بسم الله الرحمن الرحیم
خجسته سالروز میلاد پیامبر عظیم الشأن اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق (ع) را به عموم مسلمین جهان و مردم شریف استان قزوین تبریک می‌گوییم. در حالی به استقبال از این روز فرخنده می‌رویم که اهانت مدعیان دروغین آزادی بیان به رسول اکرم (ص) و حمایت رئیس‌جمهور فرانسه از این اقدامات کام مسلمانان جهان را تلخ کرده است. ضمن محکومیت این اقدام شنیع لازم است از فرصت این میلاد پربرکت برای بیان خصلت‌ها و سیرۀ آن پیامبر رحمت استفاده کنیم و در شرایطی که امکان برگزاری جشن‌های حضوری نیست در رسانه‌های جمعی و اجتماعی به مقام آن حضرت ارادت ورزیم.
 

امسال شاهد تقارن این میلاد شریف با ۱۳ آبان و سال‌روز تسخیر لانه جاسوسی امریکا به دست دانشجویان خط امام هستیم. روزی که هرسال تجلی‌گر مبارزه ملت ما با استکبار جهانی است. چهرۀ استکبار روزبه‌روز بیشتر برای مردم ما آشکار می‌شود و در انتخاباتِ درحال برگزاری امریکا شاهد رسوایی مدعیان پیشرفت و تمدن از جانب هردو نامزد انتخابات هستیم. این روز بزرگ را گرامی می‌داریم و از خدای متعال خواستاریم با ریشه‌کنی بیماری‌ کرونا زمینۀ پاسداشت این ایام الله در مقاطع بعدی فراهم شود و شاهد عزت روزافزون اسلام و غلبه مستضعفان عالم بر مستکبران باشیم.

عبدالکریم عابدینی
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه قزوین

هدایت الله جمالی پور
استاندار قزوین

آیه 122 / توبه

فَلَوْلا نَفَرَ مِنْ کُلِّ فِرْقَة مِنْهُمْ طائِفَةٌ لِیَتَفَقَّهُوا فِی الدِّینِ وَ لِیُنْذِرُوا قَوْمَهُمْ إِذا رَجَعُوا إِلَیْهِمْ لَعَلَّهُمْ یَحْذَرُونَ

حدیث روز

ورود به سایت

پیوندها