چرا از هر قوم جمعی كوچ نمیكنند تا دين پژوهی کنند و قوم خود را زمانی كه به سوى آنان بازگشتند بيم دهند؟  توبه/122

حوزه / مدیر حوزه علمیه قزوین با اشاره به اینکه مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور یکی از مهم‌ترین تولیدکنندگان نرم افزارهای علوم اسلامی در جهان است، گفت: آشنایی با نرم‌افزارهای این مجموعه توسط طلاب، می‌تواند ثمرات خوبی در جهت تقویت پژوهش در استان داشته باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام والمسلمین محمد تقی سبحانی‌نیا امروز در دیدار با مدیر مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی و مدیران مدارس علمیه استان قزوین، اظهار داشت: با توجه به محتوای غنی که توسط مرکز تحقیقات کامپیوتری نور ارائه می‌شود، خوب است که مدیران، اساتید و همچنین طلاب بیش از پیش با این مرکز آشنا باشند.

وی افزود: برگزاری دوره‌های آموزشی آشنایی با نرم‌افزارهای یاد شده برای طلاب، می‌تواند ثمرات خوبی در جهت تقویت پژوهش در استان داشته باشد.

مدیر حوزه علمیه استان قزوین تصریح کرد: مسئولین مرکز کامپیوتری نور، برای تسهیل در دسترسی به منابع و متون علوم اسلامی و با استفاده از فن‌آوری اطلاعات و تعمیم آن در حوزه‌های علمیه و مجامع فرهنگی داخلی و بین‌المللی، اقدام به پژوهش‌های رایانه‌ای کرده و تولیدات انبوهی در این زمینه از قبیل نرم‌افزارها، پایگاه‌های اطلاع‌رسانی و خدمات رایانه‌ای را در دستور کار قرار داده‌اند.

حجت الاسلام والمسلمین سبحانی‌نیا خاطر نشان کرد: امیدواریم حوزه علمیه قزوین با مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور، فعالیت‌های مختلفی در عرصه‌های مختلف علمی و پژوهشی داشته باشند.

انتهای پیام/

 

تماس با ما

آدرس:

قزوین - خیابان شهید بابایی- کوچه شهیدان یوسفی- جنب کتابخانه امام خمینی (ره)

 

رایاتامه:
info@howzeh-qazvin.com

 

تلفکس:
33690810 (28) 98+

طراحی و پشتیبانی: طراحان وب راژیا

Template Design:Dima Group