چرا از هر قوم جمعی كوچ نمیكنند تا دين پژوهی کنند و قوم خود را زمانی كه به سوى آنان بازگشتند بيم دهند؟  توبه/122

حوزه / نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: یکی از کارهای مهم در کشور برای اشتغال‌زایی همین مهارت‌افزایی است که در فنی و حرفه‌ای انجام می‌شود و کار بسیار مهمی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، آیت الله عبدالکریم عابدینی صبح امروز در دیدار حجت‌الاسلام سید محمود عرب مدیرکل و جمعی از کارکنان آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین اظهار کرد: روحانیت می‌بایست در هر کجا که فعالیت می‌کند، قلباً و صادقانه بر اساس معیارهای قرآن، دین و نهج‌البلاغه گام بردارند، چرا که در این صورت خداوند برکاتش را شامل حال انسان می‌کند.

رئیس شورای حوزه علمیه استان قزوین با اشاره به اهمیت توجه به داشتن بصیرت در کارها، تصریح کرد: پیغمبر گرامی اسلام آدم نیرومند را این‌گونه معرفی کردند و فرمودند، «مَنِ اتَّقَی اللّه َعاشَ قَوِیّا» یعنی هر که از خدا پروا دارد، نیرومند است، یعنی کسی قدرتمند است که اهل تقوا باشد و بصیرت داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین مهارت‌افزایی را در اشتغال‌زایی ضروری دانست و خاطرنشان کرد: یکی از کارهای مهم در کشور برای اشتغال‌زایی همین مهارت‌افزایی است که در فنی و حرفه‌ای انجام می‌شود و کار بسیار مهمی است و باید با جدیّت هر چه بیشتر دنبال شود.

وی افزود: لازم است به ‌گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که فرد پس از مهارت‌افزایی وارد عرصه اشتغال شود.

 

تماس با ما

آدرس:

قزوین - خیابان شهید بابایی- کوچه شهیدان یوسفی- جنب کتابخانه امام خمینی (ره)

 

رایاتامه:
info@howzeh-qazvin.com

 

تلفکس:
33690810 (28) 98+

طراحی و پشتیبانی: طراحان وب راژیا

Template Design:Dima Group