«چرا از هر قومی گروهى كوچ نمى‏كنند تا در دين آگاهى يابند و قوم خود را هنگامى كه به سوى آنان بازگشتند ، بيم دهند ؟»  سوره توبه / آیه 122

مدیر حوزه علميه

 

 

حجت الاسلام والمسلمین ...

مدیر حوزه علمیه قزوین

سبحانی نیا

حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین در جمع طلاب فعال فرهنگی مدرسه علمیه صالحیه قزوینٰ تسلط به فن بیان و خطابه را از ضروریات طلبگی برشمرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در قزوین، حجت الاسلام محمدتقی سبحانی نیا امروز در جمع طلاب فعال فرهنگی مدرسه علمیه صالحیه قزوین گفت: خوشبختانه مدرسه علمیه صالحیه در بخش های آموزشی و فرهنگی همواره پیشگام بوده و باید این تلاش ها و فعالیت ها به صورت مستمر باشد تا ان‌شاءالله به الگویی برای سایر مدارس علمیه تبدیل شود.

مدیر حوزه علمیه قزوین افزود: فعالیت های شما در امور فرهنگی و تهذیبی در حد یک قرارگاه جهادی است ولی باید مخاطب تلاش های شما آحاد مردم باشند و این امر در قالب قرارگاه حوزه علمیه قزوین تجلی پیدا خواهد کرد.

وی با قدردانی از حضور جهادی و مخلصانه برخی از طلاب مدرسه علمیه صالحیه در مبارزه با بیماری کرونا، بیان کرد: طلاب مدرسه علمیه صالحیه از اسفندماه سال گذشته تا به امروز علاوه بر رسیدگی به امور آموزشی خود در قرارگاه جهادی حوزه نیز نقش خود را به خوبی ایفا کرده اند که جای تقدیر دارد.

حجت الاسلام والمسلمین سبحانی نیا توجه جدّی طلاب به امور اخلاقی و تهذیبی را مهم دانست و بیان کرد: مهم ترین وظیفه اجتماعی امروز حوزه های علمیه مسئله تهذیب و اخلاق در جامعه است و این امر نیازمند برنامه ریزی منظم است که در مرحله اول خود طلاب باید مهذب باشند تا بتوانند تأثیرگذاری لازم را در بین مردم داشته باشند.

مدیر حوزه علمیه قزوین تسلط طلاب به فن بیان و خطابه را از ضروریات طلبگی و تبلیغ دانست و بیان کرد: اگر طلاب به اصول و محورهای تبلیغی تسلط کافی داشته باشند بهتر می توانند در جامعه به تبلیغ بپردازند.

انتهای پیام

حدیث روز

ورود به سایت

پیوندها

آمار بازدیدکنندگان

بازدید امروز :6
بازدید روز گذشته :6
بازدید این هفته :147
بازدید این ماه :721
مجموع آمار بازدید ها :3206