«چرا از هر قومی گروهى كوچ نمى‏كنند تا در دين آگاهى يابند و قوم خود را هنگامى كه به سوى آنان بازگشتند ، بيم دهند ؟»  سوره توبه / آیه 122

مدیر مدرسه امام صادق (ع)

 

 

حجت الاسلام والمسلمین ...

مدیر مدرسه امام صادق (ع)

شما طلاب حوزه علمیه باید از لحظات به خوبی استفاده نمایید

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه استان قزوين ، حجت الاسلام حسن عرفان از اساتید برجسته حوزه علمیه قم  در جمع طلاب مدرسه علمیه شیخ الاسلام ومحسنیه که با حضور جمعی از اساتید این مدارس برگزارشدگفت:

شما طلاب حوزه علمیه که مفتخر به شاگردی حضرت امام زمان (عج) رسیدید تلاش کنید که از فرصت ها ولحظات دوران طلبگی نهایت استفاده را ببرید.

حجت الاسلام عرفان بیان داشت:

برای شما طلاب آن چیزی که اهمیت فراوانی دارد این است که بتوانید در جامعه به عنوان یک طلبه موفق ونمونه باشید.

این استاد حوزه علمیه خاطرنشان کرد:

امروز مدارس  حوزه های علمیه  در کشور به عنوان یکی از مراکز پاک بوده واستقبال از این مدارس از سوی نوجوانان وجوانان وحتی دانشگاهیان بسیار است.

حجت الاسلام عرفان تصریح کرد:

شما طلاب حوزه علمیه باید از همه فرصت ها ولحظات به خوبی استفاده کرده وقدر این لباس واین موقعیت را بدانید چرا که شما امروز به عنوان سربازان حضرت ولی عصر (عج) بوده وخود حضرت نیز به شما توجه ویژه ای خواهند داشت.

این استاد اخلاق به جايگاه حوزه علمیه قزوین پرداخت وافزود:

حوزه علمیه قزوین یکی از حوزه های تاثیر گزار در کشور بوده وبسیاری از علما وفرهیختگان حوزوی در این مدارس علمیه استان مشغول فراگیری دروس حوزوی بودند.

وی ادامه داد:

شما طلاب جوان باید ادامه دهنده همان مسیری باشید که بسیاری از علما وفرهیختگان حوزوی مانند شهید مطهری پیمودند.

حجت الاسلام عرفان افزود:

امروز طلاب مدارس علمیه باید به خوبی با نسل نوجوان وجوان ارتباط برقرار کرده تا بتوانند به خوبی به مسایل دینی وشرعی وهمچنین به شبهات مردم وجوانان پاسخ دهند.

وی ادامه داد:

تهذیب نفس وتقوا باید اولویت اصلی شما طلاب جوان باشد وتلاش کنید این روحیه خودباوری وتهذیب نفس وهمچنین تقوا که مهمترین اصل بوده را به خوبی در زندگی خود نهادینه نمایید.