چاپ

حضور معاون تهذیب حوزه علمیه قزوین در جمع طلاب جهادگر بسیج سازندگی

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه  حجت الاسلام علی عباسی (معاون تهذیب حوزه علمیه قزوین ) با حضور درروستای نارنده از توابع بخش کوهین از نزدیک در جریان فعالیتهای  جهادی طلاب وروحانیون مدارس حوزه های علمیه قزوين قرار گرفت .

حجت الاسلام عباسی در این بازدید ضمن قدردانی از تلاشهای دست اندرکاران برگزاری این برنامه جهادی گفت:

خوشبختانه امسال هم طلاب وروحانیون حوزه های علمیه قزوین در مدت 10 روز در روستای نارنده که از توابع بخش کوهین است نیز فعالیتهای جهادی خودشان را ادامه می دهند.

حجت الاسلام عباسی ادامه داد:

امروز طلاب وروحانیون ما همانند دوران دفاع مقدس که کارهای جهادی وسازندگی را خودشان انجام می دادند امروز هم با همان  روحیه جهادی مثال زدنی این خدمت را در روستا ها ومناطق محروم انجام داده وکارها ی آنان وخدمتی که به مردم انجام می دهند مورد رضای خداوند بوده واجر فراوانی برای آنان به همراه خواهد داشت.

معاون تهذیب حوزه های علمیه استان در رابطه با حضور طلاب وروحانیون در مناطق محروم وروستا ها خاطرنشان کرد:

امسال اردوی جهادی طلاب بسیج سازندگی به عدد 4 رسیده وخوشبختانه استقبال اهالی روستا ها ازحضور روحانیون وطلاب جهادگر بسیار چشمگیر بوده وهمه نوع همکاری را با این برادران در روستا ها انجام داده که این نشان دهنده پیوند نا گسستنی مردم وروحانیت است.

حجت الاسلام عباسی در رابطه با کارهای خدماتی وعمرانی که طلاب جهادگر در این مدت باید انجام دهند اظهارداشت:

طلاب وروحانیون در این مدت 10 روز در این روستا به ساخت مسجد ،احیای کانال آب شرب روستا ،ساخت مدرسه وجاده در روستا ها پرداخته که در این مدت 5 روز توانسته اند بخشی از خدمات عمرانی را در این روستا به خوبی انجام دهند.

معاون تهذیب حوزه علمیه استان از حضور پررنگ وخوب رسانه ها وخبرگزاری های استان به خصوص صدا وسیمای مرکز قزوین به خاطر پوشش خوب بر نامه های اردوهای جهادی بسیج سازندگی در استان قدردانی نمود.