چرا از هر قوم جمعی كوچ نمیكنند تا دين پژوهی کنند و قوم خود را زمانی كه به سوى آنان بازگشتند بيم دهند؟  توبه/122

حوزه / یکی از ائمه جمعه قزوین گفت: شهیدان رجایی و باهنر نماد خدمت، مردم‌داری، دلسوزی، فداکاری، عاشق قلبی ولایت و به معنی دقیق کلمه انقلابی بودند.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از قزوین، حجت الاسلام حمید علی بخشی امام جمعه شهر اقبالیه ظهر امروز در جمع مسئولین شهر اقبالیه ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهید رجایی و باهنر، اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر به ما یاد دادند که باید در کشور اهل تکلیف باشیم، خودمان را بدهکار نظام جمهوری اسلامی بدانیم و به تکلیفمان عمل کنیم.

حجت الاسلام علی بخشی خاطرنشان کرد: شهیدان رجایی و باهنر نماد خدمت، مردم‌داری، دلسوزی، فداکاری، عاشق قلبی ولایت و به معنی دقیق کلمه انقلابی بودند.

امام جمعه شهر اقبالیه گفت: یکی از ویژگی‌های شهید رجایی این بود که خود را ذوب در ولایت دید و هر کسی خط مستقیم ولایت را شناسایی کرد، پای ولایت ایستاد، کار او اثرگذار شد.

وی عنوان کرد: دشمنان گمان کردند با شهادت رجایی‌ها و باهنرها و دیگر مردان بزرگ، می‌توانند انقلاب اسلامی را نابود کنند اما با رهنمودهای امام راحل به عنوان سکاندار و ستون فقرات انقلاب و رهبر معظم انقلاب، ضربه‌ای به این نظام وارد نشد و انقلاب اسلامی در برابر نقشه‌های پلید و خصمانه دشمنان حفظ شد.

وی اظهار کرد: تک تک مسئولین صیانت از خون شهدا و تحقق جهاد تبیین که رهبر معظم انقلاب به آن تأکید دارند را وظیفه خود بدانند.

وی ادامه داد: شهدای کارمند بهترین الگوی مسئولان اجرایی کشور هستند، تا با تمام وجود خدمتی صادقانه به ملت داشته باشیم.

وی به مراسم پیاده روی اربعین حسینی اشاره کرد و یادآور شد: توصیه به زیارت اربعین باعث شده که شیعیان همه‌ساله از نقاط مختلف جهان به سوی کربلا حرکت کنند و این حرکت که غالباً پیاده انجام می‌شود، یکی از پرجمعیت‌ترین راهپیمایی‌ها در جهان باشد.

امام جمعه شهر اقبالیه تصریح کرد: این راهپیمایی بیانگر زنده بودن و پویایی ماجرای کربلا و عاشوراست که پیام آن ایستادن در مقابل ظلم تا پای جان است.

انتهای پیام /

 

تماس با ما

آدرس:

قزوین - خیابان شهید بابایی- کوچه شهیدان یوسفی- جنب کتابخانه امام خمینی (ره)

 

رایاتامه:
info@howzeh-qazvin.com

 

تلفکس:
33690810 (28) 98+

طراحی و پشتیبانی: طراحان وب راژیا

Template Design:Dima Group