سست نشوید، غمگین نشوید شما پیروزید اگر ایمان داشته باشید. 139 آل عمران

چهارشنبه 27 تير 1403 Wednesday 17 July 2024 10 محرم 1446

حوزه / مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: از آنجایی که یکی از مولفه‌های تأمین امنیت ملت و کشور و نظام، حضور مردم در عرصه‌های مختلف به‌ویژه شرکت در انتخابات است، بنابراین باید برای حضور فعال و مشارکت افزایی در انتخابات اقدامات لازم صورت بگیرد.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در قزوین، حجت الاسلام و المسلمین اصغر عرفانی شب گذشته در دیدار حجت الاسلام محمد حسین رضا زاده با نماینده ولی فقیه در استان قزوین، با اشاره به مسئله انتخابات، اظهار داشت: امروزه بحث‌ها به‌طور عمومی در فضای داخلی جامعه، زمینه سازی فعال برای شرکت در انتخابات است.

حجت الاسلام والمسلمین عرفانی خاطرنشان کرد: دفتر اجتماعی سیاسی حوزه‌های علمیه در این راستا برنامه‌ها، سیاست گذاری‌ها و راهکارهای ویژه‌ای را در نظر دارد که در جهت رهنمون کردن مرکز حوزه‌های علمیه در نظر گرفته شده است.

مدیر حوزه علمیه استان قزوین با بیان اینکه تبلیغ برای انتخابات بسیار مهم و با اهمیت است، گفت: اگرچه مسئله تبلیغ در راستای جهاد تبیین مورد تأکید وافر و فراوان رهبر معظم انقلاب است، اما با توجه به عمده شرایط فعلی، می‌طلبد ارشادات و رهنمودهای لازم در جهت حضور فعال و پرشور امت نیز در انتخابات فراهم گردد.

دبیر شورای حوزه علمیه استان قزوین با اشاره به اهداف دشمن در خصوص مسئله انتخابات، یادآور شد: هدف عمده دشمنان رویارویی با کل جهان اسلام به‌ویژه با نظام مقدس جمهوری اسلامی است، به بیان دیگر دشمن می‌خواهد با جنگ ترکیبی از همه سو تأثیر بگذارد و لذا وظیفه نخبگان و طلاب در این عرصه بسیار سنگین است.

وی ادامه داد: از آنجایی که یکی از مولفه‌های تأمین امنیت ملت و کشور و نظام، حضور مردم در عرصه‌های مختلف به‌ویژه شرکت در انتخابات است، بنابراین باید برای حضور فعال و مشارکت افزایی در انتخابات اقدامات لازم صورت بگیرد.

اهمیت حضور فعال و مشارکت در انتخابات در جامعه تبیین شود

اهمیت حضور فعال و مشارکت در انتخابات در جامعه تبیین شود

 

تماس با ما

آدرس:

قزوین - خیابان شهید بابایی- کوچه شهیدان یوسفی- جنب کتابخانه امام خمینی (ره)

 

رایاتامه:
info@howzeh-qazvin.com

 

تلفکس:
33690810 (28) 98+

طراحی و پشتیبانی: طراحان وب راژیا

Template Design:Dima Group