چرا از هر قوم جمعی كوچ نمیكنند تا دين پژوهی کنند و قوم خود را زمانی كه به سوى آنان بازگشتند بيم دهند؟  توبه/122

مدیر مدرسه علمیه امیرالمومنین (ع) شهرستان آوج گفت: زنده نگاه داشتن یاد شهدا و ارزش‌های دفاع مقدس به عنوان اصلی‌ترین و اولویت‌دارترین رسالت‌های راهیان نور است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام شعبانلی، صبح امروز در مراسم بدرقه طلاب مدرسه علمیه امیرالمومنین (ع) شهرستان آوج به سرزمین های نور گفت: حضور طلاب در این سفر معنوی باعث آشنایی آنان با سبک زندگی شهدا و تحکیم نگرش آن‌ها در حفظ ارزش‌ها و باورهای دینی می‌شود.

وی ادامه داد: اقشار مختلف مردم با سفر به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس با شهدا تجدید میثاق می‌کنند و این ارتباط عمیق بین نسل سوم و چهارم با نسل‌های اول و دوم انقلاب امری بسیار مهم و حیاتی برای استمرار نظام است.

مدیر مدرسه علمیه امیرالمومنین (ع) شهرستان آوج ادامه داد: نسل جدید با حضور در مناطق عملیاتی به نوعی با شهدا و ایثارگری رزمندگان در زمان جنگ انس و الفت پیدا کرده و اوج عظمت دفاع مقدس را درک می کنند

حجت الاسلام شعبانلی عنوان کرد: اکنون نیز حضور مردم به خصوص نسل جوان و نوجوان در مناطق دوران دفاع مقدس راهی برای زنده نگاه داشتن آرمان های شهدا و ایثارگران است که باید مفاهیم و رخدادها و حوادث زمان جنگ بدون تحریف، اجحاف و با زبان ساده هنری به بازدیدکنندگان ارائه شود.

انتهای پیام /

نشست بصیرتی

حوزه / مسئول فرهنگی مدرسه علمیه امیرالمومنین (ع) شهرستان آوج گفت: معیار انقلابی بودن برای ما خط رهبری است، چرا که به گفته حضرت آقا حضور مردم در صحنه‌ها عامل موفقیت و پیشرفت و تعالی جامعه است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام محمد جواد کوثری، ظهر امروز در نشست بصیرتی طلاب و اساتید مدرسه علمیه امیرالمومنین (ع) شهرستان آوج گفت: امروز با همه هجمه‌ها و توطئه‌های دشمنان، انقلاب شکوهمند اسلامی به پیشرفت‌های خوبی در عرصه‌های مختلف رسیده که باید شکرگزار باشیم.

وی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران یکی از بزرگ‌ترین پدیده‌های تاریخ معاصر است و کشوری که سال‌ها سلطه غرب را تجربه کرده بود، با اتکا به ایمان، ولایت و وحدت مردم به رهبری امام خمینی (ره) جان تازه‌ای گرفت و به سلطه غرب پایان داد.

کوثری ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران پس از پیروزی در مقابل رژیم شاهنشاهی به دستاوردهای چشمگیری در حوزه‌های مختلف دست یافته است که باید قدردان آن باشیم.

وی اظهار کرد: توطئه‌های دشمنان پس از ۴۳ سال همچنان ادامه دارد، چرا که استکبار جهانی همواره با آرمان‌های امام و انقلاب در ستیز بوده و در این مسیر از هیچ توطئه‌ای دریغ نمی‌کند.

مسئول فرهنگی مدرسه علمیه امیرالمومنین (ع) شهرستان آوج گفت: انقلاب اسلامی با وحدت و فداکاری مردم و رهبری دینی شکل گرفته و ما وظیفه سنگینی در قبال آن داریم؛، چرا که دشمنان برای شکست و براندازی این نظام و انقلاب تلاش زیادی کرده‌اند اما تاکنون موفق نشده و نخواهند شد.

کوثری بیان کرد: مقام معظم رهبری تأکید دارند که حقیقت انقلاب را بشناسیم، انقلاب اسلامی واژه اسلام ناب را برایمان در متن زندگی محسوس و ملموس کرد.

وی اظهار داد: معیار انقلابی بودن برای ما خط رهبری است، چرا که به گفته حضرت آقا حضور مردم در صحنه‌ها عامل موفقیت و پیشرفت و تعالی جامعه است.

انتهای پیام /

 

تماس با ما

آدرس:

قزوین - خیابان شهید بابایی- کوچه شهیدان یوسفی- جنب کتابخانه امام خمینی (ره)

 

رایاتامه:
info@howzeh-qazvin.com

 

تلفکس:
33690810 (28) 98+

طراحی و پشتیبانی: طراحان وب راژیا

Template Design:Dima Group