چرا از هر قوم جمعی كوچ نمیكنند تا دين پژوهی کنند و قوم خود را زمانی كه به سوى آنان بازگشتند بيم دهند؟  توبه/122

آخرین اخبار و اطلاعیه ها

تصاویر / نشست استاد اخلاق حوزه علمیه قم با اعضای ستادی مرکز مدیریت حوزه علمیه استان قزوین

تصاویر / نشست استاد اخلاق حوزه علمیه قم با اعضای ستادی مرکز مدیریت حوزه علمیه استان قزوین

حوزه / حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر قائمی از اساتید اخلاق حوزه علمیه قم با اعضای ستادی مرکز مدیریت حوزه علمیه استان قزوین دیدار و گفتگو کرد. ...
با امام بودن در دنیا به اعمال ما آبرو می‌دهد

با امام بودن در دنیا به اعمال ما آبرو می‌دهد

حوزه / نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین گفت: در قیامت نباید تنها باشیم، باید با امام باشیم، اگر در زندگی دنیا با امام زندگی کردیم، در قیامت آن‌ها شفیع ما هستند و ما همراه آن‌ها هستیم، تک نیستیم و در کنار امام هستیم، این با امام بودن در دنیا به اعمال ما آبرو می‌دهد و در قیامت...
توسل به اهل بیت(ع) موجب تعالی انسان و نجات او در دنیا و آخرت می‌شود

توسل به اهل بیت(ع) موجب تعالی انسان و نجات او در دنیا و آخرت می‌شود

حوزه / امام جمعه شهرستان بوئین زهرا گفت: آنچه موجب تعالی انسان می‌شود، توسل است و چنانچه سبک زندگی دینی و اسلامی در جامعه نهادینه شود، علاوه بر اینکه بسیاری از مشکلات حل می‌شود، نجات ما در دنیا و آخرت هم رقم می‌زند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام اسدال...
لزوم تلاش همه طلاب و روحانیون در عرصه پذیرش و جذب حوزه‌ها

لزوم تلاش همه طلاب و روحانیون در عرصه پذیرش و جذب حوزه‌ها

حوزه / مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: اگرچه تاکنون نتیجه جذب حوزه‌های علمیه رضایت بخش بوده، اما همچنان مدیران و مسئولان ذیربط لازم است که در عرصه تکلیف پذیرش و جذب حوزه‌ها از هیچ تلاشی فروگذاری نکنند. به گزارش خبرنگار ...
ایجاد انگیزه، تبیین اهداف و آداب طلبگی در بین طلاب از وظایف مدیران مدارس است

ایجاد انگیزه، تبیین اهداف و آداب طلبگی در بین طلاب از وظایف مدیران مدارس است

حوزه / استاد اخلاق حوزه علمیه قم با تأکید بر اینکه مسئله ایجاد انگیزه در بین طلاب، تبیین اهداف و آداب طلبگی اهمیت زیادی دارد، گفت: پیاده کردن این هدف بر عهده مدیران و مسئولان حوزه‌های علمیه است و لازم است تا به هر طریق ممکن در عملیاتی کردن آن تلاش کنند. ...

شهدای روحانی

حوزه / معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه گفت: معاونت تبلیغ حوزه در حدود شصت طرح تبلیغی در کشور در دستور کار دارد که توسط ستاد، اجرا و در برخی استان‌ها عملیاتی می‌گردد.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام و المسلمین حسین ملانوری معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه امروز در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین عابدینی نماینده ولی فقیه در استان قزوین، اظهار داشت: معاونت تبلیغ حوزه در حدود بیست و چهار سال است که تأسیس شده و در این سال‌ها کارهای مهمی در حوزه تبلیغ انجام شده و در حال انجام است.

حجت الاسلام والمسلمین ملانوری خاطرنشان کرد: معاونت تبلیغ حوزه در حدود شصت طرح تبلیغی در کشور در دستور کار دارد که توسط ستاد، اجرا و در برخی استان‌ها عملیاتی می‌گردد.

معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه کشور تصریح کرد: از بین شصت طرح تبلیغی در حال اجرا در کشور، دو طرح هجرت و طرح امین دارای اهمیت بیشتری است.

وی ادامه داد: طرح هجرت تا پایان سال گذشته صرفا یک طرح روستایی بود، اما از نیمه‌های سال گذشته این طرح متحول شد و به صورت شهری هم شکل گرفت.

حجت الاسلام و المسلمین ملانوری تصریح کرد: طرح هجرت انواعی دارد، عبارتند از، طرح هجرت شهری و روستایی، طرح هجرت بلند مدت و کوتاه مدت، طرح هجرت پاره وقت و تمام وقت و در نهایت طرح هجرت تخصصی و عمومی.

وی خاطرنشان کرد: طرح امین نیز یک طرح تربیتی است که در مدارس پیاده می‌شود و تا آخر سال گذشته در حدود چهار هزار مدرسه پوشش داده می‌شد، اما امسال ظرفیت برای اجرای طرح امین به ۲۰ هزار مدرسه رسیده است.

حجت الاسلام و المسلمین ملانوری گفت: مهمترین طرحی که می‌تواند در تقویت عفاف و حجاب و کاهش آسیب‌های اجتماعی موثر باشد، طرح امین است این طرح در کشور به یک گفتمان تبدیل شده و این به جهت توسعه شدیدی است که پیرامون این طرح صورت گرفته است.

اجرای ۶۰ طرح تبلیغی در سراسر کشور

 

تماس با ما

آدرس:

قزوین - خیابان شهید بابایی- کوچه شهیدان یوسفی- جنب کتابخانه امام خمینی (ره)

 

رایاتامه:
info@howzeh-qazvin.com

 

تلفکس:
33690810 (28) 98+

طراحی و پشتیبانی: طراحان وب راژیا

Template Design:Dima Group