چرا از هر قوم جمعی كوچ نمیكنند تا دين پژوهی کنند و قوم خود را زمانی كه به سوى آنان بازگشتند بيم دهند؟  توبه/122

آخرین اخبار و اطلاعیه ها

وضع مفتضح امروز صهیونیست‌ها نتیجه مجاهدت حاج قاسم و شهدا است

وضع مفتضح امروز صهیونیست‌ها نتیجه مجاهدت حاج قاسم و شهدا است

حوزه / نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: صهیونیست‌هایی که تا دیروز مثل گرگ در هر کجا اراده می‌کردند خرابکاری می‌کردند اکنون به این وضع مفتضح و زمین‌گیری شکست‌بار مبتلا شده‌اند، این نتیجه مجاهدت ها و صداقت حاج قاسم و شهدا است. به گزارش خبرنگار خبر...
اُنس با قرآن زندگی را برای انسان شیرین می‌کند

اُنس با قرآن زندگی را برای انسان شیرین می‌کند

حوزه / نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: انس با قرآن زندگی را برای انسان شیرین می‌کند، چرا که اگر کسی قرآن را بشناسد احترام پدر و مادر، دوستی و رفاقت را هم می‌شناسد، می‌فهمد باید با چه کسی دوست باشد و با چه کسی نباید دوست باشد. به گزارش خبرنگار خ...
تصاویر / حضور نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در جمع حافظ قرآن کریم

تصاویر / حضور نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در جمع حافظ قرآن کریم

حوزه / نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه قزوین در جمع حافظان دختر چند جزء قرآن کریم از شهر شال در تپه نورالشهدای قزوین حضور یافت ...
طلاب امین توجه جدّی به تربیت دانش آموزان داشته باشند

طلاب امین توجه جدّی به تربیت دانش آموزان داشته باشند

حوزه / معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان قزوین گفت: بحث تربیت یک  امر مهم در جامعه و اجتماع است که امروزه باید بیشتر به این مسئله توجه جدّی داشته باشیم. به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام عباس فغانی معاون امور تبلیغ و ام...
تصاویر / دوره توانمند سازی مبلغین امین حوزه علمیه قزوین

تصاویر / دوره توانمند سازی مبلغین امین حوزه علمیه قزوین

حوز ه / دوره توانمند سازی مبلغین امین حوزه علمیه قزوین مدارس آموزش وپرورش استان قزوین برگزار شد ...

شهدای روحانی

حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت:  اینکه گفته می‌شود اساتید خود را به‌ زمان و شرایط طلبه نزدیک کنند، به این معنا است که نیازهای طلاب را درک کرده و رصد کنند که طلبه در چه فضایی سیر می‌کند و نگاهش چگونه است.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از قزوین، حجت الاسلام و المسلمین اصغر عرفانی مدیر حوزه علمیه استان قزوین امروز در دیدار با اساتید مدرسه علمیه سردارین با اشاره به شیوه‌های کارآمد در نحوه تعامل اساتید با طلاب، اظهار داشت: امروز برقراری ارتباط با طلاب مستلزم به‌روز شدن اساتید به مهارت‌ها و شیوه‌های جدید و نزدیک کردن خود به شرایط و موقعیت طلبه‌ها است.

حجت الاسلام والمسلمین عرفانی، خاطرنشان کرد: امروزه ابزار کار و تحصیل و شیوه فراگیری طلاب در حوزه‌های علمیه به دلیل رشد و توسعه تکنولوژی، هوشمند و به‌روز است، بنابراین مجهز شدن اساتید به علم روز و نزدیک شدن به شرایط طلبه، نیازمند همت بلند است.

مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: اینکه گفته می‌شود اساتید خود را به‌ زمان و شرایط طلبه نزدیک کنند، به این معنا است که نیازهای طلاب را درک کرده و رصد کنند که طلبه در چه فضایی سیر می‌کند و نگاهش چگونه است.

دبیر شورای حوزه علمیه استان قزوین عنوان کرد: نزدیک شدن به اوضاع و شرایط طلاب امروز، امری سهل و ممتنع بوده، البته برای تحقق آن نیازمند صرف وقت و کاربردن زیاد هستیم.

وی تصریح کرد: استفاده از مهارت‌ها و ابزارهای به‌روز تدریس و نحوه ارتباط گیری با طلبه موجب می‌شود نیازها شناخته شده و در جهت برآورده شدن آنها گام برداریم.

اساتید نیازهای طلاب را درک کنند

انتهای پیام /

 

تماس با ما

آدرس:

قزوین - خیابان شهید بابایی- کوچه شهیدان یوسفی- جنب کتابخانه امام خمینی (ره)

 

رایاتامه:
info@howzeh-qazvin.com

 

تلفکس:
33690810 (28) 98+

طراحی و پشتیبانی: طراحان وب راژیا

Template Design:Dima Group